Česky
English
Natoč si HIGHJUMP kamerkou Niceboy
28.07.2016
Tomáš Jechort
 Niceboy VEGA 4K je nejvyšší řadou kamer značky Niceboy. Disponuje dálkovým ovládáním a hlavně možností točit až 4K při 25fps a 2K při 30fps (interpolovaně) nebo FullHD při 60fps (1080p). Kamera je vyrobena ve speciálním ultra-slim designu, pro co nejpohodlnější manipulaci. Na Desperados HIGHJUMP kamera půjde zakoupit, ale i zapůjčit a vyzkoušet: Stačí ti občanský průkaz + 1000 Kč (záloha). Dále na stánku bude možné zakoupit i paměťové karty. Prostě si půjčíš kameru a zábery si tak odneseš domů. Více info: www.kamerov.cz
Představení skokanky: Petra Smolíková (CZ)
27.07.2016
Tomáš Jechort
 Letos to bude její 10. Ročník na Highjumpu. Nejprve soutěžila pouze z houpačky, ale nakonec neodolala adrenalinu skokům z věže. Pod taktovkou trenérky Lucie Absolonové se pustila i do skoků z výšek okolo 12m. Petra přiznává, že rok od roku má z výšky větší respekt, ale atmosféra na Highjumpu Jí nedovolí vrátit se dolů. Kromě skoků do vody se věnuje jezdectví. >> Více informací v odkazu skokani
Zranění Michala Navrátila znemožnilo jeho start
27.07.2016
Tomáš Jechort
 Český elitní cliffdiver Michal Navrátil bohužel nebude startovat na letošním ročníku Desperados HIGHJUMP Cliffdiving 2016. Utržený meniskus na Michalově koleni zabraňuje jeho startu v hřiměždickém závodě. Český borec se již podrobil operaci a Všechny zdraví a pozdravuje. Do Hřiměždic přijede Michal Navrátil jako čestný host. ‎Highjump‬ ‪Family‬ drží‬ ‪palce!
Brýle Electric za super ceny
27.07.2016
Tomáš Jechort
 Ani letos nebude na svém místě chybět stánek Electric, kde budete moci koupit brýle této Kalifornské značky za zvýhodněné HIGHJUMP ceny. Krom brýlí a kšiltovek kluci nabídnou i žabky legendární značky Reef. Vše bude možno platit kartou.
Představení kapely z Line Upu - TiNG
27.07.2016
Tomáš Jechort
 TiNG je osmi-členná mezinárodní banda z Prahy, která kombinuje mnoho stylů. Jejich hudba čerpá ze zdrojů jako je ska, rock, reggae, drum´n´bass, dancehall, swing, a hip hop. Smícháním všeho dohromady si kapela vytvořila vlastní styl, kterému sami říkají "Praggamuffin". Frontmanem kapely je zpěvák a multi-instrumentalista MC Turner /USA/, který po několika letech strávených na cestách po světě (Jamajka, Island, Francie) zakotvil v České Republice. >> Více informací včetně videopozvánky v odkazu Kapely.
Pitný režim s Ondrášovkou
27.07.2016
Tomáš Jechort
 I na Desperados HIGHJUMP je důležité dodržovat pitný řežim. ONDRÁŠOVKA a.s. je česká společnost, která je významným výrobcem  a distributorem minerální vody a v současné době drží pozici třetího hráče na trhu v České republice. Společnost ONDRÁŠOVKA má dlouhou tradicí. Minerální voda Ondrášovka je jednou z nejstarších přírodních minerálních vod v České republice. První písemné zmínky o prameni současné minerální vody Ondrášovky pocházejí z roku 1260, kdy byl tento unikátní pramen objeven Zdislavem ze Šternberka. Výrobní závod je umístěn v Ondrašově (20 km od Olomouce). Výrobkové portfolio tvoří  - minerální vody Ondrášovka, léčivá minerální voda  Šaratica, funkční nápoje Magnéziová a isotonický nápoj Isotonic O1. Více info: www.ondrasovka.cz
Představení skokana: Aidan Heslop (UK)
26.07.2016
Tomáš Jechort
 Teprve čtrnáctiletý mladík z Anglie, Aidan Heslop je budoucností světového cliffdivingu. Je neuvěřitelné, jaké kousky tento několikanásobný juniorský mistr Anglie předvádí. Na minulém High Jumpu se pasoval do role miláčka publika, to díky neohroženému stylu a velmi obtížním skokům. Je skvělé, že takový talent přijede opět do České republiky. >> Více informací v odkazu skokani
Michal Navrátil byl hostem DVTV
26.07.2016
Tomáš Jechort
 Skok ze 30 metrů? Když mám plavky, tak skočím, oblečený mám závratě, říká Michal. Vychutnejte super rozhovor o jeho kariéře. O závodech Desperados HIGHJUMP Cliffdiving 2016 toho moc nepadlo, ale to už znáte a poznáte již příští víkend:-) Prohlédnout rozhovor na DVTV.
Zachyťte Airwaves momenty a získejte zásobu žvýkaček!
26.07.2016
Tomáš Jechort
 Život píše ty nejlepší příběhy. A je škoda se o ně nepodělit. Speciálně o ty, které je potřeba tak trochu rozdýchat. Díky žvýkačkám Airwaves máte nyní jedinečnou možnost. Zachyťte „Ten pocit, když…“ v několika slovech, podělte se o něj se světem a vyhrajte 10 000 kusů  žvýkaček Airwaves, jejichž silná intenzivní chuť vám pomůže rozdýchat každý moment, kdykoli vás život překvapí. Stačí na www.airwaves.cz v termínu od 18. 7. do 12. 8. 2016 do speciální šablony nahrávat a registrovat fotografie s výstižnými komentáři, které budou vždy uvozeny formulací „Ten pocit, když…“. Autor nejoriginálnějšího příspěvku se může těšit na 10 000 kusů žvýkaček Airwaves. Více informací na www.airwaves.cz.
Doprovodný program Desperados HIGHJUMP 2016
25.07.2016
Tomáš Jechort
 Cliffdivingové závody Desperados High Jump se v lomu v obci Hřiměždice u Příbrami uskuteční v termínu od 5. do 6. srpna 2016. Závodů se každoročně zúčastní česká i světová skokanská elita. Víkend na High Jumpu ale nenabízí jen podívanou na skoky do vody. Oba dny budou nadupané zajímavým doprovodným programem tak, aby se každý, kdo přijede ani chviličku nenudil. Obří skluzavka, letec Šonka, Kazma, koncerty a BMX Show. To je jen část celkového doprovodného programu Desperados Highjump. A co všechno dalšího jsme si tedy připravili? To se dočtete v následujícím přehledu.
Partner akce: designové podložky FLOPPY
25.07.2016
Tomáš Jechort
 Na Desperados Highjump si budete moci zakoupit designové podložky FLOPPY inspirované relaxací, volností a duševní pohodou, kterou přináší oblíbené cvičení jógy nebo pilates. Nabízíme Vám limitovanou edici 6 originálních designů, skvělý a příjemný povrch a přírodní recyklovatelný kaučuk (eco-friendly), díky kterým si jógu zamilujete ještě více!
Michal vyskákal ve Francii senzační bronz
25.07.2016
Tomáš Jechort
 70 000 lidí se sešlo ve Francii kolem věže Tour Saint-Nicolas v La Rochelle, aby sledovali další kolo šampionátu Red Bull Cliff Diving. Český Cliff diver se letos už podruhé postavil na bednu. Sleduj to nejlepší ze 4. závodu Red Bull Cliff Diving - video.
 ... 4 5 6 7 8 ...